Замовити дзвінок
 • м. Червоноград вул. Сокальська 24/31
 • Пн - Нд 9:00 -18:00
 • ‎‎073 045 47 77

Оренда автобуса VIP

Транспортні послуги рівня VIP вам надасть компанія VMTrans. У нас ви можете не тільки знайти відповідні транспортні засоби люкс-класу, але й обрати найбільш зручний для себе варіант оренди, скористатися послугами водіїв.

У своїй команді ми об’єднали лише досвідчених, професійних спеціалістів, які вміють працювати якісно, які відповідально підходять до вирішення тих чи інших питань.

За роки свого існування на ринку ми заслужили добру репутацію. Сотні різних клієнтів уже користувалися нашими послугами, зокрема можливістю орендувати автомобілі та/чи автобуси VIP. Багато з цих клієнтів стали нашими постійними й звертаються до нас кожного разу, коли виникає така потреба. Для нас це найвища оцінка нашої праці та найкраща подяка.

Наші автобуси
 • Man 46+1
  від21грн/км
  • Кількість місць: 46
  • Кондиціонер
  • Аудіосистема
  • Відеосистема
  • До 10 г - 600 грн/год, більше 10 г - 500 грн/год,
   Замовити
 • Neoplan 51+1
  від22грн/км
  • Кількість місць: 51
  • Кондиціонер
  • Аудіосистема
  • Відеосистема
  • До 10 г - 600 грн/год, більше 10 г - 500 грн/год,
   Замовити
 • Neoplan 49+1
  від22грн/км
  • Кількість місць: 49
  • Кондиціонер
  • Аудіосистема
  • Відеосистема
  • До 10 г - 600 грн/год, більше 10 г - 500 грн/год,
   Замовити
Мы допоможемо вам підібрати автобус, подзвоніть нам:
або відправте заявку з сайту, це швидко
Відправити заявку
Транспортні засоби VIP-класу вже давно не диковинка. Ті ж лімузини на весілля, парубочі/дівич-вечори, випускні та інші заходи вже давно перестали дивувати. Хоча ще до недавнього часу одна лише поява такого автомобіля на дорозі провокувала стійке бажання вийняти телефон і зробити декілька фото. Зараз же ситуація давно змінилася, і дозволити собі ті ж автобуси VIP-рівня по Львову та Львівській області в оренду може кожний, хто з якихось причин потребує цієї послуги. Коли ви звернетесь до нашої компанії, до вашої уваги буде представлений широкий ряд транспортних засобів, і ви зможете обрати те, що оптимально вам підходить і влаштовує з усіх параметрів.

Чому оренда автобуса VIP – це вигідно

Транспортні засоби VIP-рівня – це особливі автобуси, оснащені всім необхідним для максимально комфортного проїзду. Крім зручних крісел і ергономічного салону, варто зазначити й наявність клімат-контролю, абсолютну чистоту салону, наявність додаткових послуг та багато іншого. Такі автобуси максимально відповідають навіть найвищим стандартам якості та задовольняють потреби навіть найвимогливіших пасажирів.
 1. Це економно. Вам не доведеться купувати транспортні засоби люкс-класу, які апріорі дорогі. Вам не потрібно хвилюватися за їхній вміст та інвестувати в це кошти. Особливо актуально це для тих, хто не збирається використовувати автобуси на регулярній основі.
 2. Абсолютна технічна справність. Навіть коли купується новий транспортний засіб, за ним потрібен ретельний догляд, і ми знову повертаємося до потреби вкладати в це гроші. А який у цьому сенс, коли ви можете замовити таку послугу, як оренда автобуса VIP, і всі зобов'язання щодо дотримання справності й підтримання технічної складової доручити нашій компанії VMTrans.
 3. Немає потреби співпрацювати з водіями. Часом пошук компетентного спеціаліста з великим досвідом і безаварійним стажем – це ціла проблема. Вам також доведеться поповнити статті власних витрат і заробітною платою працівникові, у той час як, коли ви орендуєте автобус, маєте можливість найняти водія від нашої компанії на потрібний проміжок часу, у компетенції та відповідальності якого можете не сумніватися.
 4. Специфікація маршруту й оптимізація використання транспортного засобу. Так, наприклад, якщо ви користуєтеся послугами нашої компанії, спеціалісти VMTrans візьмуть на себе відповідальність за складання оптимальних шляхів проїзду, які будуть економити не лише час, а й гроші (наприклад, щодо витрат палива). Ми також підкажемо, на який період часу краще орендувати автобус, щоби мінімізувати витрати.

У яких ситуаціях може знадобитися автобус VIP-класу: оренда – оптимальний варіант

 1. Ділова мета. Так, наприклад, ви можете влаштовувати регулярний розвіз працівників додому з офісу після роботи по Львову та Львівській області, для чого потрібно орендувати автобус, але не обов'язково VIP-рівня. А от якщо ви влаштовуєте, наприклад, корпоратив і хочете підвищити лояльність працівників, то тут не обійтися без люксового транспортного засобу, що відрізняється підвищеним комфортом. Також ви можете організувати зустрічі з партнерами по бізнесу на своїй території і, як наслідок, повинні забезпечити максимум комфорту гостям-партнерам.
 2. Туристична мета. Чи це буде трансфер від вокзалу до санаторію й назад, чи ж оренда з метою проведення екскурсійної програми, – це вже нюанси. Ви можете бути як приватною особою, так і власником бізнесу. Звернувшись до нас, ви точно знайдете автобус VIP-класу. Оренда буде надана на максимально вигідних умовах, тому можете навіть на сумніватися в тому, що переваги перекриють всі ваші сумніви. Якщо ж вони все-таки виникають, зверніться до наших спеціалістів, щоби вони змогли відповісти на всі питання, які вас цікавлять.
 3. Особиста мета. Так, наприклад, у вас наближається весілля й ви хочете, щоби все пройшло на максимально високому рівні: розвіз гостей по локаціях і до місця проживання, катання нареченого й нареченої на якісному транспорті люкс-класу. Ймовірно, ви просто плануєте святкувати ювілей і хочете зібрати максимальну кількість родичів і друзів, готові потурбуватися про те, щоби всіх централізовано привозили та завозили. У такій ситуації вам також варто розглянути варіант оренди транспортного засобу, і щоб враження про поїздку були якомога позитивні, зверніть увагу саме на транспорт VIP-класу.
Ми готові запропонувати вам найкращий транспорт, який відповідатиме всім вашим потребам, і на додаток до цього – лояльну вартість наших послуг. У разі потреби ми можемо обрати вам оптимальний варіант. Але в будь-якому випадку ціна відповідатиме якості, оскільки поєднання цих параметрів має для нас пріоритетне значення.