Замовити дзвінок
 • м. Червоноград вул. Сокальська 24/31
 • Пн - Нд 9:00 -18:00
 • ‎‎073 045 47 77

Оренда автобуса на день

Що робити, якщо потрібен автобус лише на один день, але важливо, щоб транспортний засіб був повністю у вашому розпорядженні? Звичайно, заради цього не потрібно купувати автобус, а потім думати, як його застосовувати чи продавати. Звернувшись до VMTrans, ви раз і назавжди вирішите всі питання, пов’язані з орендою автомобілів чи автобусів, адже в нашому автопарку є найрізноманітніші транспортні засоби, які ми здаємо в оренду.

Ключова особливість нашої компанії полягає в бездоганному рівні якості надаваних нами послуг, і це стосується кожної деталі.

Якщо ви не хочете втрачати власний час на пошук водія, можете звернутися до нас і, крім оренди транспортного засобу, також замовити послуги водія. Всі наші спеціалісти відрізняються багаторічним досвідом роботи, безаварійним стажем і високим рівнем відповідальності. Тому, почавши співпрацювати з нами, ви, напевно, збережіть наші контакти, щоби у разі подібної ситуації одразу звернутися до нас.

Наші автобуси
 • Man 46+1
  від21грн/км
  • Кількість місць: 46
  • Кондиціонер
  • Аудіосистема
  • Відеосистема
  • До 10 г - 600 грн/год, більше 10 г - 500 грн/год,
   Замовити
 • Neoplan 51+1
  від22грн/км
  • Кількість місць: 51
  • Кондиціонер
  • Аудіосистема
  • Відеосистема
  • До 10 г - 600 грн/год, більше 10 г - 500 грн/год,
   Замовити
 • Neoplan 49+1
  від22грн/км
  • Кількість місць: 49
  • Кондиціонер
  • Аудіосистема
  • Відеосистема
  • До 10 г - 600 грн/год, більше 10 г - 500 грн/год,
   Замовити
Мы допоможемо вам підібрати автобус, подзвоніть нам:
або відправте заявку з сайту, це швидко
Відправити заявку
Працівники нашої компанії намагаються максимально задовольнити запити клієнтів, тому пропонують широкий вибір послуг з оренди автотранспорту – від мінівенів до двоповерхових туристичних автобусів, як з водієм, так і без нього. Найбільшою популярністю користуються такі види послуг, як довгострокова й погодинна оренда, а також оренда автобуса на добу. За роки свого існування ми заслужили хорошу репутацію, бо пропонуємо конкурентні прайс-листи, гнучкі умови, щоб у клієнта залишився приємний «післясмак» співпраці з нами, щоб він захотів звернутися до наших послуг знову. Тому, якщо вас цікавить подобова оренда, всі обставини на ринку перевезень спонукають до її здійснення. Що потрібно знати про подобову оренду, розглянемо далі.

Як відбувається оренда автобуса на день?

Перш ніж перейти до оренди транспортного засобу, клієнтові потрібно визначити мету поїздки, заплановане число пасажирів і днів поїздки, маршрут і бюджет, який він готовий виділити на цей захід. Наступним кроком буде знайомство з пропозиціями нашої компанії. Наші менеджери обов'язково нададуть вам всю потрібну інформацію та дадуть відповідь на всі запитання, пов'язані з орендою. Після того як ви зробите свій вибір, визначившись зі всіма вказаними вище моментами, залишилось тільки заповнити спеціальну форму на сайті чи зателефонувати до менеджера. Спеціаліст проконсультує вас з оптимальної тривалості прокату й усіх особливостей вибраного транспорту, його комплектації, технічних характеристик, і, у разі потреби, запропонує більш вдалий варіант. Кінцевим етапом стане оформлення договору перевезення, для якого потрібно приїхати до офісу компанії-перевізника з паспортом і внести завдаток чи повну вартість. Потім, у домовлений день, здійснюється подача автобуса з водієм на пункт призначення.

Кому підійде подобова оренда автобуса

Якщо вас цікавить оренда автобуса на день, то ви вже в курсі, що це дійсно зручний варіант, оскільки клієнт сам може обрати необхідний йому час оренди – від одного до декількох днів. Причому замовником може виступити як туристична фірма, так і приватна особа. У яких випадках актуальна послуга подобової оренди?
 1. Одноденні поїздки, наприклад, міжміські (ми працюємо як по Львову, так і по Львівській області). На середні відстані чи екскурсії по основних міських пам'ятках з рядом зупинок.
 2. Більш довготривалі поїздки – по містах і навіть країнах. Досить широко розповсюджені міжнародні тури по Європі на 5-10 днів, для яких турфірми орендують комфортабельні автобуси, що дозволяють пасажирам довгий час знаходитися в транспорті й не втомлюватись.
Звичайно, список заходів, на які може знадобитися орендований подобово автобус, набагато ширший. І якщо вас цікавлять різні варіації, можете звернутися до наших спеціалістів, які розкажуть вам усе детально.

Оренда автобуса на добу: переваги

Якщо ви плануєте корпоративну заміську поїздку, міську туристичну екскурсію чи якийсь інший захід, що потребує оренди автобуса на добу чи більш довготривалий період, варто звернутися до нашої компанії, щоби грамотно все організувати. Команда висококласних спеціалістів допоможе скласти оптимальний маршрут, запропонує послуги професійного водія і надасть безпечні, затишні  й чудово оснащені сучасні автобуси за адекватною ціною. Така поїздка обов'язково запам'ятається пасажирам своїм комфортом і яскравими емоціями. Подобова оренда автобуса несе в собі ряд вигід:
 • Вартість її суттєво нижча, ніж у разі погодинної оренди, за рахунок того, що автобус частину оплаченого часу знаходиться у стані очікування пасажирів, тобто не витрачає ресурси, і оплачується тільки робота водія.
 • Оскільки ми спеціалізуємося на оренді транспортних засобів по Львову та області, то пропонуємо широкий вибір автотранспорту для будь-якої мети. Клієнт може обирати оптимальну місткість салону (від 10 до 50 чоловік) і комплектацію, до якої можуть входити: влаштований санвузол, кухонна зона з гарячою водою, клімат-контроль, якісна медіа- й аудіосистема, ергономічні сидіння з еко-шкіри чи велюру, мікрофон для екскурсійного супроводу, безкоштовний Wi-Fi та багато іншого.
 • Водії добре орієнтуються в маршруті, складеному досвідченими логістами, що дозволяє опинятися в потрібному місці за короткий час. Втім, ви також можете оформити оренду транспорту й без участі водія. Але це вже дещо інший формат оренди. Водійський склад має довготривалий безаварійний досвід роботи, проходить медичний огляд, що забезпечує додаткову безпеку.
 • Автобуси завжди технічно справні й безпечні, виглядають презентабельно як ззовні, так і всередині. Вам не доведеться хвилюватися про те, що ви орендуєте щось, де ціна не відповідатиме якості. Для нас цей критерій відіграє дуже важливу роль, і ми з особливою відповідальністю підходимо до своєї роботи. Також хочемо зазначити, що у разі форс-мажорних обставин ми в короткі строки надаємо рівноцінний замінний транспорт.